.

Задник Plug Анален Дилдо Силикони Анален Plug Овална Тип Анален Монистра Prostata Stimulator Вагинален Plug Buttplug Секс Играчки За Парови

Задник Plug Анален Дилдо Силикони Анален Plug Овална Тип Анален Монистра Prostata Stimulator Вагинален Plug Buttplug Секс Играчки За Парови

767.04
DEN 729.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Задник Plug Анален Дилдо Силикони Анален Plug Овална Тип Анален Монистра Prostata Stimulator Вагинален Plug Buttplug Секс Играчки За Парови Материјал : силикон големина : како се покаже слика 1. 12 месеци гаранција. Купи со доверба (со исклучок на acces Hot секси облека, играчки, театарски претстави парови костими Жени Секси долна Облека секс играчки за couplessories)
2. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 7 дена по примање. Не се отвори спорот без комуникација. 3. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 15 дена за замена или пари назад. Ве молиме контактирајте ја нашата по услуга на персоналот пред да ја вратите. 4. Ако објектот е неисправна на 1 месец, ние ќе рамо ЕДЕН НАЧИН товарни праќаш замена по добивањето враќа. Или понуда за наплата (не вклучуваат товар) откако ќе го прими неговиот објект. 5. Ако објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Ние ќе го Поправи тоа за вас по добивањето на неисправни објект. Но ќе мора да плаќаат дополнителни превозот надомест.
Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Аналниот Секс Играчки
Број На Модел На:
qmr-55896548
Големина:
as picture show
Сексуално Сугестивна:
No
Материјал:
Силикони
Непристојни Слика:
No
боја:
задник приклучок
Функција:
аналниот dilao
Материјал:
Prostata Stimulator
Тип На Објект:
buttplug