.

Целосна Одлична 5A Кубни Циркони CZ Diamant Мода Накит 10KT Жолто Злато Пополнети Жени, Свадба Бенд Палецот Прстен Подарок Големина 6-9

Целосна Одлична 5A Кубни Циркони CZ Diamant Мода Накит 10KT Жолто Злато Пополнети Жени, Свадба Бенд Палецот Прстен Подарок Големина 6-9

1247.52
DEN 636.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма


DESCRPTION Материјал : 10 KT Жолто Злато Полна Големина : НИ големина 6/7/8/9 Ringbox : YES Камен : Бела Кубни Циркони Камен тежина : 2ct Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand New Превозот Детали
Превозот Време
Сите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани. Под нормални околности, превозот се потребни околу 15-30 дена. Земете 7-15 daysdelivery време за САД
Ние не може да гарантира поштенски пат. Откако пакет испратено ние немаме никаква контрола за поштенски време на испорака и царинење време. Горенаведените време на испорака рамка е за повикување само. Ве молиме да ја пресмета вашата рок и време на испорака рамка внимателно за да се избегне разочарувања.
Ако имате одредени рокови треба да се сретне и не се сигурни дали испорака ќе го фатат. Ве молиме контактирајте со нас за совети пред да се плати.
Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот адреса. Ние ќе ги на адреса како ваш стандарден превозот адреса. Ако сакате да ја смените превозот адреса, ве молиме да не информирате пред да плаќаат. Услуга На Клиентите
Ако не сте целосно задоволни со нашите производи, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за целосно враќање на средствата.

Главните карактеристики

Прстен Големина:
6, 7, 8, 9
Метална боја:
Злато
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Површината Ширина:
15mm
Бренд Име:
choucong
Поставување Тип:
Prong поставување
Повод:
Ангажирање
Компатибилност:
Сите Компатибилен
is_customized:
Yes
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Материјал:
Кубен Циркони
Број На Модел На:
RS0VV
Метали Тип:
Жолто Злато Исполнет
Состојба:
Нова без ознаки
Земја/Регион на Производство:
Кина
Стил:
ноктот поставување
Главната боја:
Жолто Злато
Метал:
10KT Жолто Злато Исполнет
Земја на Производство:
Кина
Главниот Камен:
5A Кубни Циркони