.

Чендлер со Врвен Квалитет сребро Јаже Линк Синџир Прстени За Жените Тајландски Сребро Индија Антички Тибет Старите Антички Сребрен Прстен

Чендлер со Врвен Квалитет сребро Јаже Линк Синџир Прстени За Жените Тајландски Сребро Индија Антички Тибет Старите Антички Сребрен Прстен

153.12
DEN 99.00 -35 %

Пристапност
Во достапна форма


ГО ПРЕПОРАЧУВАМ
Чендлер Со Врвен Квалитет 925 Sterling Silver Јаже Линк Синџир Прстени За Жените Тајландски Сребро Индија Антички Тибет Старите Антички Сребрен Прстен
Материјал : 925 Sterling Silver Thail Сребро.
Еко-Пријателски : Олово & Nicke Слободни
Време на испорака : 2-7 работни дена
Изненадување подарок во вашиот парцела!
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ
Цел обичен мал пакет.
Овој метод само превозот информации во кина,не постојат информации кога тоа е надвор од кина.
Цел>$5, предаден од страна на Кина пост воздух mail или Epacket(Само НАС).
Методот има меѓународен shgipping информации.
Цел>$180 ,предаден од Експрес(DHL/UPS/Федекс/EMS ) .
Методот е многу брзо за да се дојде во рамките 2-7 работни дена.
Вашиот дизајн и трговија на големо се добредојдени!
Повеќе квантитет Повеќе попуст!
Имаме многу акции! Сите продукции се директно од нашата фабрика!
ГО ПРЕПОРАЧУВАМ

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Површината Ширина:
2mm
Повод:
Ангажирање
Поставување Тип:
Никој
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Број На Модел На:
925 Прстен-0517-15
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Метали Тип:
Сребро.
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Бренд Име:
Чендлер
is_customized:
Yes
Функција:
подарок
Стил:
Мода/Едноставен/Античкиот/Ретро
Облик/Шема:
Види Синџир Плоштад
925 Sterling silver:
Homme Femme Bijoux
Midi Pinkie Зглоб Пети Прстен:
Унисекс/Децата Подароци
фунта сребрен накит:
Accessary /Подароци
боја:
сребро црна
Материјал:
925 sterling silver Бакар
Пол:
Жените/Женски/Girls/Човек
Occassion:
Ангажирање/Партија/Свадбена/Годишнината/
Количина:
1pcs/opp вреќа