.

VOCALOID Hatsune Miku Дуксери Cosplay Костими Грб Долг Ракав Јакна Маскирани Fleeces Задебелување Јакни Секојдневен Суичери

VOCALOID Hatsune Miku Дуксери Cosplay Костими Грб Долг Ракав Јакна Маскирани Fleeces Задебелување Јакни Секојдневен Суичери

1343.52
DEN 1182.00 -12 %

Пристапност
Во достапна форма


VOCALOID Hatsune Miku Дуксери Cosplay Костими Грб Долг Ракав Јакна Маскирани Fleeces Задебелување Јакни Секојдневен Суичери Тенка : 95% Памук + 5% Полиестер Дебели : 70% Памук + 30% Полиестер Пакет се вклучени : 1 x Грб

Главните карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Извор:
Hatsune Miku
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Број На Модел На:
LA10020
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
Miku