.

ЕДНО ПАРЧЕ Дуксери Cosplay Костими Секојдневен Суичери Јакни Трафалгар Закон Кратко Sleeve Патент Шапка Грб

ЕДНО ПАРЧЕ Дуксери Cosplay Костими Секојдневен Суичери Јакни Трафалгар Закон Кратко Sleeve Патент Шапка Грб

DEN 1199.52

Пристапност
Во достапна форма


ЕДНО ПАРЧЕ Дуксери Cosplay Костими Секојдневен Суичери Јакни Трафалгар Закон Кратко Sleeve Патент Шапка Грб
Материјал : 99% Памук
Пакет се вклучени;
1 x Едно Парче Cosplay Грб

Главните карактеристики

Големина:
M, L, XL, XXL
Извор:
едно парче
Посебни Употреба:
Носии
Тип На Објект:
Јакни & Палта
Извор Тип:
Аниме
Материјал:
Функција Материјал
Број На Модел На:
2661&2662
Компоненти:
Дуксери & Суичери
Бренд Име:
LEDUNDUDU
Одделот За Името:
Возрасни
Пол:
Унисекс
Знаци:
трафалгар закон