.

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Лето Стил Плажа Нога Накит 2017 Шарм Lotus Нараквици Жените Златна Боја Нога Синџир Нога Хривнија Мода Bijoux

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА Лето Стил Плажа Нога Накит 2017 Шарм Lotus Нараквици Жените Златна Боја Нога Синџир Нога Хривнија Мода Bijoux

91.20
DEN 73.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Пол:
Жените
Должина:
15+5 cm
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Број На Модел На:
lotus Anklet
Материјал:
Метал
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен ,Мода
Си дозволат услуга:
малопродажната/капка превозот / трговија на големо / прилагодите/OEM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
превозот:
мешавина на стилови цел >=130$ бесплатен превозот од UPS-от,DHL,Aramex,FedEx,EMS
ОДГОВАРА ЗА:
Деверуша подарок,свадба бенд,ангажирање украс,роденден изненадување
Синџир должина:
15cm+5cm Продолжен синџир,6+2 Продолжен Синџир,можат да бидат прилагодливи
Пакет:
Бела карта со opp вреќа.10 парчиња 1 торба
кориснички:
имаме нашата фабрика,може да се направи било дизајни
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Цел Процес На Времето:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа