.

Моден Бохемски Месечината Љубители Tassel Монета Anklet Синџир Хривнија Плажа Антички Сребрен Накит

Моден Бохемски Месечината Љубители Tassel Монета Anklet Синџир Хривнија Плажа Антички Сребрен Накит

DEN 67.68

Пристапност
Во достапна форма


Предмет Тип : Anklet
Материјал : алуминиумски
Синџир должина : околу 18 см + 10 cm (прошири)
Количина : 1pcs
Боја : Антички Сребрен
Пакет Содржина :
1 x Anklet
Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа. Мерењето е дозволено грешка е +/- 1-3cm.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Легура