.

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА од Нерѓосувачки Sttel Птица На Гранка Нога Хривнија Anklet За Жените Мода на Плажа Нога Синџир Хривнија Жените Злато BFF

ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА од Нерѓосувачки Sttel Птица На Гранка Нога Хривнија Anklet За Жените Мода на Плажа Нога Синџир Хривнија Жените Злато BFF

120.00
DEN 96.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Anklets
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНА
Пол:
Жените
Должина:
15+5 cm
Обликотшема:
Животните
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
птица на гранка Anklet
Стил:
Класични,Модерни,Романтични,Секојдневен ,Мода
Си дозволат услуга:
малопродажната/капка превозот / трговија на големо / прилагодите/OEM
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
превозот:
мешавина на стилови цел >=130$ бесплатен превозот од UPS-от,DHL,Aramex,FedEx,EMS
ОДГОВАРА ЗА:
Деверуша подарок,свадба бенд,ангажирање украс,роденден изненадување
Синџир должина:
15cm+5cm Продолжен синџир,6+2 Продолжен Синџир,можат да бидат прилагодливи
Пакет:
Бела карта со opp вреќа.10 парчиња 1 торба
кориснички:
имаме нашата фабрика,може да се направи било дизајни
боја:
Злато Боја Сребрена Боја
Цел Процес На Времето:
ќе пак добро и испрати рок од 48 часа