.

PLCC44 седиште PLCC44 пак DIP40 конверзија седиште 51 SCM PLCC44 седиште

PLCC44 седиште PLCC44 пак DIP40 конверзија седиште 51 SCM PLCC44 седиште

DEN 288.00

Пристапност
Во достапна форма

Висок-квалитет PLCC44 пак DIP44 универзална седиште : Адаптер Адаптери Конверзија Блок PLCC44 да DIP40 PLCC-44 core (patch) конектор Погоден за чипови : 51 серија на еден чип.

Главните карактеристики

Должина:
plcc
Број На Модел На:
plcc44
Конектор Б:
Oxyacid Слободни Бакар
Пол:
Машко-Машки
Конектор A:
Oxyacid Слободни Бакар
Пакување:
Polybag
оклопна:
Не-Заштитени
Надворешниот Дијаметар:
1
Пакет:
No
Бренд Име:
JSJ
Тип:
Извртени Пар
Пакет:
Пакет 1
Функција:
Никој
Примена:
компјутер
plcc32:
тест седиште
Чип спецификација: