.

x10pcs ОЕМ Најлон Заклучување на Вратата Десно 5mm Род Големина Клипови 7.5 mm Црево 69293-12030 за Тојота / за Новиот Lexus

x10pcs ОЕМ Најлон Заклучување на Вратата Десно 5mm Род Големина Клипови 7.5 mm Црево 69293-12030 за Тојота / за Новиот Lexus

DEN 292.32

Пристапност
Во достапна форма

x10pcs ОЕМ Најлон Заклучување на Вратата Десно 5mm Род Големина Клипови 7.5 mm Црево 69293-12030 за Тојота / за Новиот Lexus
Носителот / clips /стеги
Состојба : Нова
Производот Број : YP31
Испорака : 10 парчиња
Одговара : да ЗА LEXUS /ЗА ТОЈОТА
Оригинални Делови : 69293-12030
Ве молиме споредете ги вашите делови со фотографирање пред да купите некој објект!! !

Услуга :
1, ве Молиме контактирајте со нас директно од Aliexpress со "Разговор сега" ;
2, Ако ние не сме на интернет, тоа ќе бидат високо ценети за да го добиете вашиот вид e-mail;
Било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на Бизнис Време.
ПРЕВОЗОТ ИНФОРМАЦИИ :

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
YP31
Објектот Должина:
00cm
Објектот Висина:
00cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Ширина:
00cm
Бренд Име:
DR
Објектот Тежина:
0.09kg
способен да:
ЗА LEXUS /ЗА ТОЈОТА
ОЕМ:
69293-12030