.

Оригиналниот XTOOL EZ400 Дијагностички Алатка OBD2 OBDII Скенер Дијагностички-Алатка за Истата Функција X431 Про,MS906 2 Години Ажурирање Онлајн

Оригиналниот XTOOL EZ400 Дијагностички Алатка OBD2 OBDII Скенер Дијагностички-Алатка за Истата Функција X431 Про,MS906 2 Години Ажурирање Онлајн

DEN 46032.00

Пристапност
Во достапна форма


Оригиналниот XTOOL EZ400 Дијагностички Алатка OBD2 OBDII Скенер Дијагностички-Алатка за Истата Функција X431 Про,MS906 2 години Ажурирање Онлајн
XTOOL EZ400 Дијагноза Систем
(2 години бесплатно ажурирање на софтвер и една година гаранција)
Моќен, Брз, Економска!
Повеќе од Дијагноза!
EZ400 е висок на крајот и нов стил авто дијагностички уред развиена од страна на XTOOL врз основа на Андроид системот. Неговиот отворен код Андроид оперативен систем овозможува брза boot-up и мултитаскинг. EZ400 обезбедува широка возило покритие за повеќето од НАС, Азиските и Европските прави, што го прави најдобро решение за работилници.
1- SD Картичка Порт : до 32 GB продолжување SD картичка
2- HDMI Порт : Компатибилен со HDMI
3- Микро USB : наполнетост на Батеријата или податоци и синхронизација со PC.
4- Audi Порт : За headphone
5 Моќност Копче : вклучување или исклучување
EZ400 Експлодира Дијаграм
Изгледот на EZ400 VCI кутија
1. Моќ Индикатор : тоа станува зелена кога моќта е вклучено.
2. Bluetooth Индикатор : тоа се врти црвено кога Bluetooth не е поврзан; тоа се обои сино кога Bluetooth е поврзан успешно.
3. Возилото Индикатор : Кога VCI кутија е поврзан со возило успешно, тоа не се обои зелено.
4. USB Индикатор : Кога EZ400 таблета и VCI кутија се поврзани преку USB кабел, тоа не се обои зелено.

Главните карактеристики

Бренд Име:
CREACLE
Тип На Објект:
Копчето Авто Програмер
Хардвер Верзија:
2016 година
Верзија На Софтвер:
2016 година
Име На Модел:
EZ300
моќност:
W
Напон:
12V
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10inch
Објектот Ширина:
5inch
Објектот Висина:
3inch
Објектот Тежина:
7kg
Материјал Тип:
Пластични
Електронски:
No
Специјални Функции:
Се Дијагностицира Сите Системот