.

Спортскиот режим за plug and play Автомобил Вози Електронски Гас Контролер Брзина Случај се забрза 30% за hyundai solaris i30 ix35 tucson

Спортскиот режим за plug and play Автомобил Вози Електронски Гас Контролер Брзина Случај се забрза 30% за hyundai solaris i30 ix35 tucson

DEN 3354.72

Пристапност
Во достапна форма

1. Не сакате семафори лесно надминувајќи? Ајде! Инсталирајте автомобил силна бустер! 2. Луди за автомобил силно се почне? Ајде! Инсталирајте автомобил силна бустер! 3. Намалување на јаглерод таложење за заштита на моторот некогаш ново? Ајде! Инсталирајте автомобил силна бустер! Лична употреба : да ни ги Испратите на вашиот автомобил модел и производство година, ние ви обезбеди една прекрасна возачко искуство! Агент : Ако специјализирани во авто индустријата, како што се автомобил измена, авто поправка, автомобилот декорација и така натаму, никогаш не ја пропуштајте оваа шанса да биде нашиот агент во вашата земја! Спортскиот режим за Силна Бустер Спринт Бустер Моќ Конвертор Авто Електронски Гас Контролер, лесно се инсталира едноставна операција за hyundai solaris i30 ix35 tucson Производ Главни Карактеристики 1. Скрати одговор брзина на електронски гас и подобрување на електронски гас чувствителност. 2. Тоа е plug and play тип, без exteral напојување, не треба Led екран за да ја прилагодите, одејќи во спортскиот режим за интелигентно по инсталиран. 3. Вашиот автомобил перформанси подобри 30% директно. Забелешка : ве Молиме да ни остават пораки на вашиот автомобил модел и неговото производство година кога цел. Ние ќе испрати појавување на Силна Бустер модел за вас! Со оглед на различни земји, понекогаш имаат различни педалата модели, ако може да се земе јасна автомобил педалата порта фото како подолу, за да ни 100% потврди, дека ќе биде најдобро. Така што можеме да го испрати право модел да одговара на вашиот автомобил. Однапред ви благодариме! Дел-Натпревар автомобил модел лист : Инсталација чекори : 1. Најдете оригинални електронски гас педалата на вашиот автомобил. 2. Кога автомобилот е во застој и почеток копче за е исклучено, го извади пристаништето на електронски пригушување на возилото. 3. Вметнете електронски гас спојка во авто линија порта. Вметнете електронски спојка во жлебот на пригушување на возилото и проверете дали станува се заглавени во позиција. Заврши. Добредојдовте да контактирате со нас за инсталација видео! Работи на принцип 1.

Главните карактеристики

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
JC-W-656-1
Бренд Име:
Регистар на поништени сертификати
режим:
Спортскиот режим за само
Екран Тип:
Без Екранот
Употреба:
plug and play
Гаранција:
3 Години
Животен век:
повеќе од 20 години
Автомобил Производител:
за hyundai solaris i30 ix35 tucson