.

XHORSE 10Pcs Шарени (Розова Жолта Сино Зелена) Универзален Далечински Копче Фоб 3 Копчето за VVDI Клучна Алатка , X001 Серија

XHORSE 10Pcs Шарени (Розова Жолта Сино Зелена) Универзален Далечински Копче Фоб 3 Копчето за VVDI Клучна Алатка , X001 Серија

4315.20
DEN 3970.00 -8 %

Пристапност
Во достапна форма


XHORSE "ФОЛКСВАГЕН" Б5 Стил Шарени Универзален Далечински Копче 3 Копчиња (Црвена, Жолта, Сина и Зелена боја) за VVDI клучна алатка
XHORSE Б5 Стил Боја Специјален Далечински Копче 3 Копчиња, со 4 различни бои се на располагање, доаѓа со гаранција за квалитет за сите имаат положено контрола на квалитетот пред породувањето. И тоа е компатибилен со сите VVDI генерирање на алати.
Пакетот Вклучува :
10* XHORSE X001 Серија Универзална Remotes (pls изберете боја)

Главните карактеристики

Материјал Тип:
за VVDI Клучна Алатка
Земја/Регион на Автомобил Производство:
Кина
Другиот Дел Број:
3 Копче
Осветленост Дел Број:
VVDI далечинскиот клуч
Производителот Дел Број:
X001 Серија
Бренд Име:
Keyecu
Прилагодување:
No
R/C Функција:
Со