.

Yatour Автомобил радио MP3 за Suzuki Aerio Grand Vitara Ignis Jimny II Liana Поздравниот Брза SX4 Wagen R+ XL-7

Yatour Автомобил радио MP3 за Suzuki Aerio Grand Vitara Ignis Jimny II Liana Поздравниот Брза SX4 Wagen R+ XL-7

2831.52
DEN 2690.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


YT-M06-SUZ2 за Suzuki 14pin PACR серија радија :
YT-M06-SUZ2 компатибилен листата :
Suzuki компатибилен радија : PACR01 PACR02 PACR03 PACR04 PACR05 PACR06 PACR07 PACR08
Suzuki тестирани компатибилен радио за во кола :
Инсталација насоки :
1, Приклучоците на задниот дел од Автомобил Стерео. Таа користи CD промени порта на вашиот стерео систем.
2, Plug-and-play операција.
3, Работи како ПОМОШЕН Текст конвертор за било MP3 плеер.
Да ги отстраните вашите постоечки е радио за автомобил, може да биде во можност да најдете повеќе информации преку веб-сајтови или со контактирање на трговецот/квалификувани инсталерот.
Спецификација : l Влезен Напон : 12 V DC l Сигнал-за-Бучава : 95 DB l Max. Струја : 600 MA l Max. Напон излез : 12 V l D/A Уред : 24 BIT 192 KHZ l Вкупно Хармонично Нарушување : 0.01% l Фреквенција Одговор : 20 HZ-20 KHZ l Работна Температура : -10 C - 80 C
Карактеристики :
1. Plug&play,CDC алтернативни
2. Поврзан со жица темперамент, не FM сигнал контролирани ,Hi-Fi guanranteed
3. Контролирани од страна на возило Главата Единица,поддршка воланот операција
4. Со увезени Hi-Fi Декодирање на Чип,совршено поддршка за MP3 и WMA песни
5. Поддржува SD/SDHC/MMC картичка/У Диск/Card Reader/Хард Диск
6. Поддржува надворешни audio source(MP4 PSP Мобилен Телефон) преку ПОМОШЕН во пристаништето
7.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
MP3 Плеери,ЦД Плеер
Објектот Тежина:
0.3kg
Објектот Големина:
90mm*65mm*15mm
Компјутерската Меморија Големина:
Поддршка до 8GB
Име На Модел:
YT-M06-SUZ2
Радио Одговор Пропусен Опсег:
N/A
Бренд Име:
YATOUR
Резолуција:
Како што е радио за автомобил на екранот
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Од Моќ:
20Hz-20KHz
Материјал Тип:
Алуминиум
Напон:
12V
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
2.5
Поддршка Функција:
USB/SD/ПОМОШЕН ВО
Факултативна функција:
Со факултативниот Bluetooth Слот
Квалитет на звукот:
Достава на оригиналниот радио квалитет на звукот
За Suzuko радија:
Aerio Grand vitara Ignis Jimny Liana Поздравниот Брза SX4 Wagen R+ XL-7
За компатибилен главата единици:
PACR01 PACR02 PACR03 PACR04 PACR05 PACR06 PACR07
сертификација:
CE FCC
Автомобил Производител:
Suzuki