.

Yatour Автомобил Аудио mp3 плеер YTM06 за Toyota, Lexus Scion Дигитална Музика Автомобил CD Промени USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth адаптер

Yatour Автомобил Аудио mp3 плеер YTM06 за Toyota, Lexus Scion Дигитална Музика Автомобил CD Промени USB, SD-ПОМОШЕН Bluetooth адаптер

3120.00
DEN 2933.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма


YTM06-TOY1
Вклучува :
l Модул единица за Тојота
l Тојота голема(5+7) приклучок
l ПОМОШЕН кабел
Компатибилни Модели
ТОЈОТА
4-Тркач (1998-2002),Altis (1998-2004), Авалон (1998-2004), Avensis (1998-2002), Brevis , Camry (1998-2004) ,Карина E (1992-1997),Celica (1998-2002) ,Увеселителен парк (после 1993) ,е корола (1998-2002) ,е корола (Verso по 2004) ,Cressida (1989-1992),Ехо/ Platz/ Vios ( 1999-2005 ), Fortuner, Hi-Ace (по 1989), Hi-Лукс (по 1989), Highlander (1998-2003),Kluger (по 2001 година), Land Cruiser (1998-2002 без XM или 6-DVD диск-Плеер), Лајт Аце (после 1993) , Mark II ,Матрица (1998-2004) ,Г-дин 2 (1998-2002) ,Optimo (после 1993) ,Paseo (1992-1999) ,ги Собереш (1986-1995) ,Пикник (по 1990 година) ,Previa (по 1990 година) ,RAV4 (1994-2003) ,Sequoia (1998-2002) ,Solara (1998-2003) ,Сиена (1998-2003) ,Sports Van (1996-2004) ,Starlet/ Vitz (после 1993) ,Супра (1986-1998) ,Такома (1998-2004) ,Tercel (1987-1998) ,Тундра (1998-2002) ,Ван (1987-1990) ,Yaris (1999-2005) ,Yaris Verso (1999-2005) ,
ЛЕ XUS
Е 200 /250/300/350 1999-2005, ГШ 300/400/430/450 H 2001-2003, GX 470 2003 ГОДИНА, LS 430 2001-2006, LX 470, RX300
Компатибилен
Глава Единици
Тојота/Lexus ОЕМ радија од страна на Fujitsu Десет, Пионер, Matsushita : 13901,13902,15849 ,16408,16810, 16819 ,17809,18201,18301,18302 ,18401 ,18402 , 18403, 18404 , 18406 , 35407 ,35802 , 36004 ,38408 , 53808(Yaris Verso) , 55834(Mark II) ,55838 , 56816 ,57412 ,57414,,58402 ,58405, 58406,58408, 58801, 58804 ,58806, 58807 ,58808 ,58812 , НА 56811 , А 56817 ,А 56818 , CQ-LT8751 A(Еја), P1720,P1725, P3730,P3902,P6808, ТФ 0410 ,ТФ 4300 ,ТФ 4301 ,ТМ 4000 , TM4410 , W 53804 ,W 53806 ,W 58300 , W 58500 ,W 58802 ,ПОТ 8403 ,ПОТ 8405 ,ПОТ 8406 ,итн
Не се работи со
Aygo, 58805 (2003 RAV4 ), 56010 (Ipsum), 56018, 58813,T18303, B9010, B9004 (2007 RAV4),RAV4 со една фабрика за навигација,TNS Патување 700, W58816 ,T18303, W13807/W13081 / W13086 (Auris), W53904(Panasonic,Avensis 2007), W58824, W58832, 36458, AD1812(За Де lphi на 2010-2011 Тундра/ Sequoia),AD6900(За Де lphi на 2000-2004 Авалон), други АД-xxx радија Ако CD промени порта на вашиот радио е зафатена, треба да се купи Y-кабел ( YT-TYBY ) да се премости. ($8.оо) за Инсталација насоки :
1, Приклучоците на задниот дел од Автомобил Стерео.

Главните карактеристики

Специјални Функции:
MP3 Плеери,ЦД Плеер
Радио Одговор Пропусен Опсег:
na
Објектот Тежина:
250g
Објектот Големина:
92x65x16.5
Од Моќ:
20Hz-20KHz
Бренд Име:
YATOUR
Материјал Тип:
Алуминиум легура
Инсталирајте Големина:
1 Din
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
800*480
Компјутерската Меморија Големина:
8G
Напон:
12V
боја:
Црна
Големина На Дисплеј:
2.5
Име На Модел:
YTM06-TOY1Y
Слот:
SD USB ПОМОШЕН ВО BT
сертификација:
CE FCC
Специјални Функции:
MP3/WMA Играчи
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Автомобил Производител:
Lexus, Тојота, Volvo