.

Yessun GPS Навигација со Автомобил За Toyota Camry 2012~2014 Андроид HD Екран на Допир за Мултимедијални Стерео Аудио Плеер Видео Радио.

Yessun GPS Навигација со Автомобил За Toyota Camry 2012~2014 Андроид HD Екран на Допир за Мултимедијални Стерео Аудио Плеер Видео Радио.

23376.00
DEN 19870.00 -15 %

Пристапност
Во достапна форма


Автомобил CD DVD Мултимедијален Плеер Андроид Систем за Навигација Радио Стерео GPS Аудио Видео
За Toyota Camry 2012~2014
- Андроид 6.0 , HD 1024*600 Пиксели, Капацитивни Екран .
- Супер Хардверски Перформанси, Quad-Core Rockchip ARMV7 РК PX3 ПРОЦЕСОРОТ 1.6 GHZ .
- Брз Одговор, Изградена во DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM
- Вграден Bluetooth и Поддршка воланот контрола l и се Огледало линк и Wi Fi
- Поддршка USB DVR/OBD/Предна и Задна Камера/Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА. ( Опција )
За Toyota Camry 2012~2014
Одговара на левата рака се вози автомобил издание & исто Така се Вклопуваат во десната рака се вози автомобил издание.
Напомена : Овој модел може да се вклопат многу автомобил низок и среден изданија, но не и сите. Тоа не одговара на некои високи editons.
Ако вашиот автомобил не е иста како погоре наведени, или не сте сигурни дека одговара или не, ве молиме пратете ни порака во прилог на автомобил внатрешни работи слика може да се потврди тоа за што понатаму.
Функција : оперативен СИСТЕМ : Android 6.0 систем
1.ПРОЦЕСОР : Quad -Core RK3188 1.6 GHz Cortex A9
2.RAM меморија : Samsung DDR3 2 GB RAM меморија, 16 GB ROM
3.Радио : FM/AMGPS 4.Екран : HD Multi-touch Екран Capapcitive
5.Музика Формат : MP3,WMA,AAC,WAV,FLAC, МАЈМУН
6.Видео Формат : MPEG-1/2/4,H264,H263,VC1,RV,RMVB,Div X,Sorenson Искра,Искра,VP8,AVS Крак
7.Слика Формат : JPG/BMP/JEPG/GIF/PNG
8.Земја : Кина,Европа,Русија,USA1,USA2,Јапонија
9.Компатибилен Диск : DVD/DIVX/MP4/MP3/CD/VCD
10.Оперативен систем : Поддршка на Мапата : IGO/Navitel/Rout66/Pol Navi, итн. 11. Поддршка Огледало линк и поддршка воланот Contorl(ако го има) 12. Вградениот Wi Fi, поддршка на Лични Жариште
Shippment
1) ПРЕВОЗОТ ВО СВЕТОТ.(Освен некои земји и APO/FPO)
2) Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.

Главните карактеристики

Посебна Карактеристика:
Поддршка Воланот Контрола,Wifi Функционалност,Поддршка за 3G Мрежа
Објектот Големина:
8 Инчен Capacitance Екран На Допир
Дигитални Медиуми Формат:
JPEG,Mp3,Mp4
Din:
Двојно Din
OSD Language:
Turkish,Indonesia,Romanian,Finnish,Norwegian,Filipino,French,Polish,Thai,Russian,Italian,Belarusian,Persian,Czech,Danish,German,English
За Возило Брендови/Модел:
Тојота
RAM меморија:
2G
Camry-Година:
2013,2014,2012
Специјални Функции:
Мобилен Телефон,MP3 Плеери,Built-in GPS,Радио Тјунер,Bluetooth,Екран на Допир
Материјал Тип:
Хардвер Електроника
Бренд Име:
YESSUN
Од Моќ:
45w
Макс Надворешна Меморија:
32g
Објектот Тежина:
5kg
Тојота Модел:
Camry
ROM:
16g
Оперативен Систем:
Андроид
Име На Модел:
КТ-8033
Напон:
12V
Големина На Дисплеј:
8
ТФ/Micro SD Слотот:
1
Резолуција:
1080P
Интерфејс:
оригиналниот
OSD Language:
Руски