.

Atreus 2 парчиња Автомобил Стил 3D Орел Очи Налепници За Peugeot 307 206 207 508 208 406 Mazda 6 Citroen C4 C5 xsara picasso berlingo

Atreus 2 парчиња Автомобил Стил 3D Орел Очи Налепници За Peugeot 307 206 207 508 208 406 Mazda 6 Citroen C4 C5 xsara picasso berlingo

150.24
DEN 113.00 -25 %

Пристапност
Во достапна форма


Пратката & Царина прашања
Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и плати за нарачката. Ние ќе испрати предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен.
Ве молиме имајте во предвид дека цената не вклучувајќи ги царинските давачки и ДДВ/GST.
За многу земји, можеби купувачите ќе треба да плати царина.
Ве молиме не мешајте разликата помеѓу превозот цена и царина, и не остави негативни повратни информации за причината на царина. Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
PS : Русија, САД, АУ без царина.
Гаранција & Гаранција
Ние нудиме 1 месец бесплатно замена. Купувачите можат да поднесат барање за замена во рок од 15 дена од вашиот приемот на производот. Купувачот треба да го врати производот во оригиналната условите за нас и треба да ги сноси трошоците за превозот за враќање.
Пред да се врати на предмети, ве молиме потврдете го врати адреса и логистички метод со нас. Откако ќе се даде на објекти на логистичка компанија,ве молиме да ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Повратни информации
За вашето задоволство и postive повратни информации е многу важна за нас.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Модел:
Animal Моделот
Објектот Дијаметар:
8cm
Објектот Ширина:
8cm
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
Atreus
дизајн:
Животните
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
глава
Објектот Висина:
0.1cm
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
10cm
Име На Модел:
YYD
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Материјал Тип:
ПВЦ