.

YJZT 12CM*12CM Автомобил Налепница Винил Спирала Пеперутка Браник Decal Водоотпорен C2-3012

YJZT 12CM*12CM Автомобил Налепница Винил Спирала Пеперутка Браник Decal Водоотпорен C2-3012

75.84
DEN 46.00 -39 %

Пристапност
Во достапна форма


YJZT 12 CM*12 CM Автомобил Налепница Винил Спирала Пеперутка Браник Decal Водоотпорен C2-3012
Превозот :
1.Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.(Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.) За Нас не двоумете се да контактирате со нас во секое време пред и по купувањето; ние сме посветени на вашиот 100% задоволството на клиентите. Ние се врати нашиот ангажман со врвен сервис, 100% полн со пари назад и задоволството на клиентите гаранција. Понудата Со Доверба!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Animal Моделот
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Име На Модел:
C2-3012
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Ширина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
12cm
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил