.

YJZT 3.5*14CM Цртан филм Птица ПЕРДУВ Оркестарот Decals Автомобил-стил Автомобил Налепница Црна/Сребрена Винил S8-1487

YJZT 3.5*14CM Цртан филм Птица ПЕРДУВ Оркестарот Decals Автомобил-стил Автомобил Налепница Црна/Сребрена Винил S8-1487

80.16
DEN 48.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


YJZT 3.5*14 CM Цртан филм Птица ПЕРДУВ Оркестарот Decals Автомобил-стил Автомобил Налепница Црна/Сребрена Винил S8-1487
Т неговиот производ е составен од три par ts.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, мвр
ddle слој е главното тело, на дното е на дното филм.
Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка. Ставете Чекор :
1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.
2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.
3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.
4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.
5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме перење на вашиот автомобил во 2-3 дена, ви благодариме! Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање).

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
S8-1487
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
14cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
3.5cm
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил
боја:
црна/сребрена
Налепница:
автомобил налепница