.

TTCR-II Нерѓосувачки Челик Автомобил Додатоци За JAGUAR F-ТЕМПО XE XF Педалот за Гас Кочница Нога Остатокот на Возилото Подлога Плоча,Стил и Налепници

TTCR-II Нерѓосувачки Челик Автомобил Додатоци За JAGUAR F-ТЕМПО XE XF Педалот за Гас Кочница Нога Остатокот на Возилото Подлога Плоча,Стил и Налепници

1368.00
DEN 1094.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


FITMENT :
Педали Подлога За JAGUAR F-ТЕМПО XE Пренос Левата Рака Диск
Педали Подлога За JAGUAR XF 2016 година Пренос Левата Рака Диск
Материјал : Нерѓосувачки Челик
Пакет : 2 buc/set
Инсталација :
1. Сопирачките на возилото : Отстранување на гума од оригиналот на возилото, потоа капак на тоа.
2. Педалот за гас на возилото : Корица на оригиналната педалата од горе до долу.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
TB-310
Објектот Ширина:
5cm
Налепница Сместување:
Внатрешна
Модел:
Други
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Објектот Дијаметар:
0.2inch
Објектот Висина:
0.3cm
is_customized:
Yes
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
25cm
Бренд Име:
TTCR-II
Вид На Налепница:
Други
категорија:
на возилото