.

4pcs 56.5 mm U.S. Air Force USAF Автомобил Авто Воланот Центар Центар Капа Амблем Значка Налепници Универзална

4pcs 56.5 mm U.S. Air Force USAF Автомобил Авто Воланот Центар Центар Капа Амблем Значка Налепници Универзална

DEN 353.28

Пристапност
Во достапна форма


Пакет се Вклучени : 4 x U.S. Air Force (USAF) Воланот Центар Центар Капа Налепници Опис : Состојба : 100% Сосема Нов Материјал : Висок Квалитет на Алуминиум и Пластика Слој Боја : Како на Сликата(сјајна легура се погледне) Дијаметар : 56.5 mm (ве Молиме потврдете, ако тоа одговара на вашиот автомобил, или не прва) Количина : 4 парче Графика : Круг Карактеристики : Сосема нов и Неискористени. Со добар квалитет и издржливи. Не како нормална налепници,тоа е лепила слој на површината кој го направи налепници во добар квалитет и убаво перформанси! Лесна инсталација, само селотејп е наведен на задната страна на Значка. Чистење на автомобил површината пред лепење тоа.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
5. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор.

Главните карактеристики

Бренд Име:
Cnpili Мачка
Налепница Сместување:
Гуми & Rim
Тип:
Алуминиум Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Воена Идентификација
Име На Модел:
0340
Објектот Должина:
5.65cm
Објектот Ширина:
5.65cm
Објектот Висина:
0.1cm
Објектот Дијаметар:
5.65cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Вид На Налепница:
Гуми & Rim
категорија:
3D
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
ABS+алуминиумски
логото:
USAF
Големина:
56.5mm
боја:
како Слика
Материјал Тип:
Високо Квалитетна ABS+Алуминиумски