.

Noizzy Бебе во Автомобил Претпазливост Safty Вози VIP Стил Автомобил Налепница Винил Авто Decal Рефлексивни Црна, Бела Прозорец за Подесување Автомобил Стил

Noizzy Бебе во Автомобил Претпазливост Safty Вози VIP Стил Автомобил Налепница Винил Авто Decal Рефлексивни Црна, Бела Прозорец за Подесување Автомобил Стил

DEN 239.52

Пристапност
Во достапна форма


Ако уживате во нашите производи и услуги, ве молиме да ја додадете нашата продавница до вашите омилени листата :
Врвен квалитет и само-adhensive Винил материјал,
вода & висока температура доказ,
супер рефлективна површина, елегантен изглед.
3 M лепак фиксни,трајни,
лесно се применуваат за автомобили и мотори.
лесно да се отстрани без никакви остатоци.
Димензии : L=15cm W=13cm
Боја : црна/бела
Пакет содржи : 1 Парче Decal
Одредено Место : wholebody
Совети : 10% Попуст за нарачка на не помалку од 3 Компјутери.
Материјалот содржи флуоресцентни компоненти, така, "бели" боја е видлив за повеќе или помалку сребро во текот на денот, црна еден е од ист материјал, но не рефлексивни според оптика, за повеќе детали PLS. проверете производот компјутери подолу.
Инсталација Информации :
1. Чист автомобил површина, бидете сигурни дека нејзините сува и рамно пред инсталацијата.
2.Откине лепак поклопецот, притиснете фирма надолу на одредено место за 2 Мин. (Лепак stickness enhanced ако загрева со полесни).
3. Нема автомобил за перење во рок од 24 часа по инсталацијата.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Бренд Име:
NOIZZY
Име На Модел:
Хонда Колекција
категорија:
Налепници
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Должина:
12cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Висина:
0.1cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Винил