.

ZDPARTS 2X За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Голф 4 7 6 T4 T5 Поло Mazda 3 6 CX-5 CX-3 Џип Автомобил Стил Задни-view Слепа Точка Огледало Налепница

ZDPARTS 2X За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 B7 Голф 4 7 6 T4 T5 Поло Mazda 3 6 CX-5 CX-3 Џип Автомобил Стил Задни-view Слепа Точка Огледало Налепница

190.08
DEN 150.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


ZDPARTS 2 X За "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 Б6 B7 Голф 4 7 6 T4 T5 Поло Mazda 3 6 CX-5 CX-3 Џип Автомобил Стил Задни-view Слепа Точка Огледало Налепница
Карактеристики : Ефикасно да се прошири визуелна агол со мини rearview огледало! Прилагодливи 360 степени огледало ротација за различни traffics со цел да се зголеми видливоста и да се подобри возачки безбедност Лесно стап-на, rip ја налепницата исклучите огледало да се примени за вашиот автомобил back-up огледало лесно Пакет, вклучувајќи : 2 парчиња *огледало
Производот се покаже
За превозот
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рамките на периодот на валидност, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
ZDPARTS
Име На Модел:
houshijing
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
3D
дизајн:
Масло Тип Совети
Налепница Сместување:
Rearview Огледало
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
Предупредување Марка
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Други
Материјал Тип:
ABS