.

Ceyes Автомобил Стил Автомобил Амблеми Покрие Случај За Седиште Леон Шкода Octavia За Ауди S Линија Фолксваген Фолксваген Поло Додатоци За Автомобил-Стил

Ceyes Автомобил Стил Автомобил Амблеми Покрие Случај За Седиште Леон Шкода Octavia За Ауди S Линија Фолксваген Фолксваген Поло Додатоци За Автомобил-Стил

176.64
DEN 166.00 -6 %

Пристапност
Во достапна форма

метар метар
Ceyes Автомобил Стил Автомобил Амблеми Покрие Случај За Седиште Леон "Шкода" Octavia За Ауди S Линија Фолксваген "Фолксваген" Поло Додатоци За Автомобил-Стил
Карактеристики :
Материјал : Нерѓосувачки челик
Пакет : 4pcs/set
Цел : декоративни заштита на панел, спречување на корозија
Инсталација Настава :
Чистење на автомобил површина, чувајте го сув, Лесно Installtion Не Дупчење Штета
pls потврдете го вашиот заклучување на вратата стил е исто подолу слика пред да се одржи редот.
ве молиме осигурајте се дека вашиот автомобил стил е исто како подолу на сликата,овој производ беше сопствени направени за автомобил!
Внимание :
ве молиме споредете ги вашите автомобил заклучување на вратата покрие големина и облик, со мојата продавница внимателно пред цел,ви благодариме!!!

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
категорија:
Амблеми
Објектот Висина:
0.7cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Објектот Должина:
7.1cm
Налепница Сместување:
Вратата & Половината линија
Име На Модел:
За Седиште
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
5cm
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
Возилото Логото
Бренд Име:
ceyes
is_customized:
Yes
Тип На Објект:
Автомобил Стил Автомобил Налепница Автомобил Опфаќа Заклучување На Вратата Маска
Автомобил:
случај за седиште
Име:
Автомобил Врата Заклучување На Капак
Име на производ:
Автомобил Стил