.

XY Моторни Камион Автомобил Следење Предупредување Налепници 10cmx10cm

XY Моторни Камион Автомобил Следење Предупредување Налепници 10cmx10cm

114.24
DEN 66.00 -42 %

Пристапност
Во достапна форма

modname=ckeditor
Ако ви се очекуваат повеќе налепници,можете да ја посетите нашата продавница големина : S 10cm*10см Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ година надворешен живот. ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Главните карактеристики

Големина:
10CMX10CM
Бренд Име:
XY
дизајн:
зборови
Модел:
Предупредување Марка
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
E501
Објектот Должина:
10cm
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
10cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип На Објект:
Налепници