.

1 компјутер/многу 16*9cm Сакам Суши Налепница Автомобил Прозорец Ван Задните Шофершајбната Камион Вратата Браник Decal Винил Бомба Смешно Став

1 компјутер/многу 16*9cm Сакам Суши Налепница Автомобил Прозорец Ван Задните Шофершајбната Камион Вратата Браник Decal Винил Бомба Смешно Став

61.44
DEN 57.00 -7 %

Пристапност
Во достапна форма


1 компјутер/многу 16*9cm Сакам Суши Налепница Автомобил Прозорец Ван Задните Шофершајбната Камион Вратата Браник Decal Винил Бомба Смешно Став

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
Yawlooc
Материјал Тип:
Пластични
Модел:
ОЕМ
категорија:
3D
дизајн:
Цртан филм
Објектот Должина:
16cm
Име На Модел:
CT6102
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
9cm
Објектот Висина:
0cm
Пакување:
Не Се Пакувани