.

ZD 6-30мм Автомобил Стил Хром Оркестарот Лента Налепници За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308 407 Додатоци

ZD 6-30мм Автомобил Стил Хром Оркестарот Лента Налепници За Volvo S60 V70 XC90 Субару Шумите Peugeot 307 206 308 407 Додатоци

511.68
DEN 358.00 -30 %

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики на производот : Име : Универзална одговара Автомобил Хром Стил декорација лента од Материјал : Мека ПВЦ Со Хром Полиран Големина : 5m х 6mm (16 Ft x 0.23 инчи) 5m х 8мм (16 Ft x 0.31 инчи) 5m х 10мм (16 Ft x 0.39 инчи) 5m х 12mm (16 Ft x 0.47 инчи) 5m х 15mm (16 Ft x 0.59 инчи) 5m х 18mm (16 Ft x 0.70 инчи) 5m x 20mm (16 Ft x 0.78 инчи) 5m х 22mm (16 Ft x 0.86 инчи) 5m x 25мм (16 Ft x 0.98 инчи) 5m х 30мм (16 Ft х 1.18 инчи) (ве Молиме проверете ја големината пред купувањето) Боја : Сребро Забелешка : За надворешни декорација : предна решетка, фарови.огледало, опашка светла, хауба столб, фендер трим, воланот капа уреденост и слично.. За ентериерно уредување : центар конзола, радио, звучници, interiror панели, рачки на вратите, shift knob итн.. се Направи вашиот автомобил сјајна и повеќе уникатен Лесно да го исечете го во соодветна должина ви треба. Инсталација : Чисти вашата апликација област. Се загрева на декоративни линија до 60 до 70 степени целзиусови степени со електричен удар пиштол (или фен за коса). Во краток период на време, да го залепите во автомобил. Ставете рака притиснете декоративни линии. (По inslalation, не на перење на вашиот автомобил во рок од 3 дена) Пакетот вклучува : 1x хром декорација калапи скриј лента Производ Фотографии :

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
5cm
Објектот Висина:
0cm
Објектот Дијаметар:
0cm
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници
Материјал Тип:
ПВЦ