.

ZD 2 парчиња/сет за во Автомобил Сигнал Вртење H7 Светлина Ретровизор Налепници За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 7 Chevrolet Cruze Lada Granta RAM меморија

ZD 2 парчиња/сет за во Автомобил Сигнал Вртење H7 Светлина Ретровизор Налепници За ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Б6 Поло, Голф 4 5 7 Chevrolet Cruze Lada Granta RAM меморија

239.04
DEN 191.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

Овој производ има 14 LED светла, секој пакет на две светла, двете страни. Погоден за секое возило тип на Светлосен Извор : LED Лер Зрак Тип : ZXD001 Напон : 12 V Предмет Тип : Пред Претвори Сигнали Леќа : Не се Вклучени Година : 2017 Надворешни Тестирање и Сертификација : CC Објект Тежина : 230 кг Објект Дијаметар : 19 cm Материјал Тип : Алуминиум легура+Кондензирање леќа Посебни Карактеристики : Супер светло Автомобил Модел : Сите Автомобил Lumens : 6000k Детали :

Главните карактеристики

Бренд Име:
ZD
Налепница Сместување:
Целото Тело
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Име На Модел:
за универзален автомобил
Објектот Должина:
4.1cm
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
1.5cm
Објектот Дијаметар:
0cm
Материјал Тип:
Pu
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Други
категорија:
Налепници
Тип На Објект:
Налепници