.

12pcs/set е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Аудио Отстранување Отвори Installer Pry Алатка За Авто Возило за BMW

12pcs/set е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Аудио Отстранување Отвори Installer Pry Алатка За Авто Возило за BMW

400.32
DEN 296.00 -26 %

Пристапност
Во достапна форма

12pcs/set е Радио за Автомобил Вратата Клип Панел Трим Цртичка Аудио Отстранување Отвори Installer Pry Алатка За Авто Возило за BMW
Напомена :
1.Кога имате било какви прашања или прашања,ве молиме не двоумете се да контактирате со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
2.Големи или мешани наредби се добредојдени!повеќе квантитет ќе биде подобра цена!
Испорака :
1. Пакување 1pcs во поли торба, ќе брод вашата парцела во рамките на 3 -7working дена.
2, Бидете сигурни дека вашата адреса и контакт информации се точни и испорака, во спротивно ќе не е одговорен за погрешно или он-испорака адреса !
Feed back :
Вашето мислење е многу, многу важно за нас, ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде 5 ѕвезда. Ако не е, ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации, ние ќе го реши проблемот во рок од 48 часа.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Налепница Сместување:
Внатрешна
Објектот Должина:
28cm
Бренд Име:
peacekey
Објектот Ширина:
21cm
is_customized:
Yes
Име На Модел:
p-359
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Тип:
Други 3D Налепница
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
ABS
Објектот Дијаметар:
0cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Објектот Висина:
0cm
категорија:
Амблеми
Дел Бр.:
p-359