.

YJZT 13.8*14.9 CM Модата Убави Лути Мускулите Волкот Мотор Decals Обоени Цртан филм ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-5477

YJZT 13.8*14.9 CM Модата Убави Лути Мускулите Волкот Мотор Decals Обоени Цртан филм ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-5477

90.24
DEN 54.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


YJZT 13.8*14.9 CM Модата Убави Лути Мускулите Волкот Мотор Decals Обоени Цртан филм ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-5477
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници
.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Модел:
Animal Моделот
Објектот Ширина:
13.8cm
дизајн:
Цртан филм
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
Објектот Висина:
14.9cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
С1-5477
Налепница Сместување:
Целото Тело
is_customized:
Yes
Бренд Име:
YJZT
Материјал Тип:
ПВЦ