.

4 Кука Автомобил Багажникот Товар Мрежа Нето Багаж За Опел Astra g/гтц/j/h Corsa Antara Meriva Zafira Insignia Mokka ОПЕЛ

4 Кука Автомобил Багажникот Товар Мрежа Нето Багаж За Опел Astra g/гтц/j/h Corsa Antara Meriva Zafira Insignia Mokka ОПЕЛ

239.52
DEN 228.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма

Опис Материјали : Најлон Боја : црна Димензии : 70 x 70cm Карактеристики : Здравје, заштита на животната средина, добра отпорност на абење, На нето површина е мазна и убава, се чувствуваат добро. Новиот тип на јадицата се направени од најлон материјал, и тоа е повеќе робустен и сигурен. Силни се водат и флексибилни скалабилност Со 4 пластични куки, лесен и удобен да го инсталирате и користите Складирање објекти, спречување на оштетување на предмети, и да ја задржите вашиот автомобил уредна и чиста Fitment : Универзална вклопат за повеќето автомобили, Комбиња, Камиони и спортски автомобили Пакет се вклучуваат : 1 X најлон нето

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
дизајн:
Промена На Бојата
Објектот Ширина:
70cm
Модел:
Други
Име На Модел:
SMWD708
Налепница Сместување:
Багажникот
Објектот Должина:
70cm
Бренд Име:
LARATH
is_customized:
Yes
Материјал Тип:
Најлон