.

YJZT 13*13CM Сакам Моите Авганистан Hound Dog КРУГ ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-4196

YJZT 13*13CM Сакам Моите Авганистан Hound Dog КРУГ ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-4196

93.12
DEN 56.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


YJZT 13*13 CM Сакам Моите Авганистан Hound Dog КРУГ ПВЦ Автомобил Налепница Декорација Графички Ц1-4196
Превозот :
1. Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Кина Пост Регистрирани Воздух Mail.Превозот време за време на Одмор или Прилагодено Сезона би можело да биде подолго од вообичаеното време. Ве молиме додадете друга 5-10 дена задоцнување.( Кога купувачот наредби за помалку од $7. Ние ќе ја испрати на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Тоа не е на кој било друг веб-сајт може да барањето на следење на информации. Генерално може да достигне 20 до 60 дена.)
Гаранција :
1.100% гаранции нови добра со добра состојба .
2. Ако не сте задоволни со вашиот објектот, ве Молиме контактирајте со нас пред да го оставите лош повратни информации или да направи проблем, што не е корисно и пријателски.
3. Враќање и промена е сега на располагање. Купувачот треба да се грижи врати превозот надомест. И ве молиме контактирајте со нас прво кога ќе сакате да го вратите или промена.
4.Ве молиме потврдете го доставува ПОБРЗО кога ќе го добиете вашиот парцела. Ако сè уште ништо не се врти додека проценето време ве молиме да ни побара продолжување на време : )
За Нас :
1. Се фокусира на автомобил налепници

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Објектот Дијаметар:
0cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Должина:
0cm
категорија:
Налепници
Тип:
Лепак Налепница
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Други
Бренд Име:
YJZT
Име На Модел:
С1-4196
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Висина:
13cm
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
13cm
Материјал Тип:
ПВЦ