.

Најновите Црна 152X30CM 5D Plaid Автомобил Налепница Сјајни Карбонски Влакна Филмот Заврши Воздух Слободен Балон За Автомобил Motorcyle Телефон Декорација

Најновите Црна 152X30CM 5D Plaid Автомобил Налепница Сјајни Карбонски Влакна Филмот Заврши Воздух Слободен Балон За Автомобил Motorcyle Телефон Декорација

579.36
DEN 423.00 -27 %

Пристапност
Во достапна форма


КОРИСТИ Кочија хауба, на задното крило, опкружен со паралелно инструмент, огледало, колона, рацете на одборот, дури и дома, во автомобил, лаптоп, верувам дека ќе сакате да ги објавите на место, може да биде пост Опис на Производот 1.има изглед и падна слични на филмот хаубата и hard-top 2.може да се применуваат од внатрешните и надворешните површини на еден автомобил (капи,водови, од страна на ретровизорите и така натаму) 3.може да се примени лесно на сите заеднички автомобил слика 4.без остаток лепак по отстранување Инструкции 1) ќе треба да го залепите површината се чисти 2) ве молиме чаша вода пред подготвени да го залепите хартија рамномерно прска на површината за да го залепите 3) да се одвојат налепница со дното хартија и спреј рамномерно чаша вода 4) од етикетата прикачена на површината за да го залепите 5) scrape одбор надвор од вода за да се обезбеди мазна површина 6) печени работ да го користите оружје или електрични фен за печење, за да се обезбеди непречено и силен ефект на работ Забелешка : Бидејќи тоа е рака-сечење, големина може да има некои грешки.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
is_customized:
Yes
Бренд Име:
CHIZIYO
Налепница Сместување:
Целото Тело
Име На Модел:
A88
Објектот Ширина:
152cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
Тип:
3D Карбонски Влакна Винил
Објектот Висина:
0.03cm
Објектот Должина:
30cm
Објектот Дијаметар:
0.1cm
Пакување:
Доаѓа Спакувана
категорија:
5D
Материјал Тип:
ПВЦ
NO:
7.0
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
боја:
Црна
Гас водич жлебот:
Yes