.

Автомобил 3D Налепница Прозорец со Полно Тело, Налепници Луди Шега Топката Хитови Тенис и Кошарка Скршеното Стакло На Автомобилот Стил, Авто Додатоци

Автомобил 3D Налепница Прозорец со Полно Тело, Налепници Луди Шега Топката Хитови Тенис и Кошарка Скршеното Стакло На Автомобилот Стил, Авто Додатоци

129.60
DEN 78.00 -40 %

Пристапност
Во достапна форма


Главната Карактеристика
- Целосно страшни автомобил налепници, единствен вистински топката дизајн.
- Со кул 3 D топката налепница, лесно го најдете вашиот автомобил во паркинг.
- ПВЦ / ЕВА материјал, водоотпорен, сонце-доказ, може да се чува многу долго време, ако ти држи ги добро.
- Самолепливи, лесно да се отстрани, нема да се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил.
- Можат да се применат на било каква мазна автомобил стакло, покажува вашата креативна стил.
Чекори
- Чистење на автомобил тело и нека се исуши.
- Само кора својата paster, а потоа се држи на автомобил површината.
- Нежно притиснете. Ве молиме чувајте го сув во рок од 24 часа
Тип : Автомобил Налепници
Материјал : ПВЦ,Винил
Пакет тежина : 0.07 kg
Производ големина (L x W x H) : 17.00 x 17.00 x 3.00 cm / 6.69 x 6.69 х 1.18 инчи
Пакет големина (L x W x H) : 26.00 x 21.00 x 4.00 cm / 10.24 x 8.27 x 1.57 инчи
Пакет Содржина : 1 x 3 D Автомобил Топката Прозорец Налепница

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
3D
Објектот Должина:
18cm
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0inch
дизајн:
Цртан филм
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
18cm
Тип:
Други 3D Налепница
Бренд Име:
WZYQYH&AUTO
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
пвц,винил