.

Aliauto Рефлексивни Оди на Риболов Отворено Спортски Автомобил Налепница и Decal Додатоци За Фолксваген Форд Фокус Тојота Пежо Рено

Aliauto Рефлексивни Оди на Риболов Отворено Спортски Автомобил Налепница и Decal Додатоци За Фолксваген Форд Фокус Тојота Пежо Рено

191.52
DEN 97.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Aliauto Рефлексивни Оди на Риболов Отворено Спортски Автомобил Налепница и Decal Додатоци За "Фолксваген" Форд Фокус Тојота Пежо "Рено" Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Висок квалитет PVC заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како 4he слики покаже Големина : 15x9cm 14x11cm Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Рефлексивни Оди на Риболов Отворено Спортски Автомобил Налепница и Decal Додатоци За "Фолксваген" Форд Фокус Тојота Пежо "Рено" Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух.

Главните карактеристики

Големина:
15x9cm, 14x11cm
Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0.02cm
Објектот Должина:
15cm
Објектот Ширина:
9cm
Налепница Сместување:
Багажникот
Материјал Тип:
домашно милениче