.

Aliauto Автомобил-стил Попај Акција Смешни Автомобили Налепница И Decal Додатоци За Форд Фокус Поло, Голф Шкода Тојота Пежо Рено

Aliauto Автомобил-стил Попај Акција Смешни Автомобили Налепница И Decal Додатоци За Форд Фокус Поло, Голф Шкода Тојота Пежо Рено

191.52
DEN 97.00 -49 %

Пристапност
Во достапна форма

Aliauto Автомобил-стил Попај Акција Смешни Автомобили Налепница И Decal Додатоци За Форд Фокус Поло, Голф "Шкода" Тојота Пежо "Рено" Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј. Совршен намали,секој еден е работа на уметноста Боја : Како 4he слики покаже Големина : 14x11cm 14x10cm Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Автомобил-стил Попај Акција Смешни Автомобили Налепница И Decal Додатоци За Форд Фокус Поло, Голф "Шкода" Тојота Пежо "Рено" Инсталација Настава : 1.Anhydrous ставете ќе биде објавено на страницата се чисти.сува. Голиот на сите или на дел од крајот на хартија,постави добра позиција,е фиксиран на горниот крај,од врвот до дното ставете на телото. користете пластична scraper или банка количка и назад стружење,истиснување ќе биде целосно воздух.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Пакување:
Не Се Пакувани
Објектот Ширина:
11cm
Тип:
Лепак Налепница
Име На Модел:
автомобил налепница
Бренд Име:
Aliauto
Модел:
ОЕМ
дизајн:
Цртан филм
is_customized:
Yes
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Висина:
0.02cm
Објектот Должина:
14cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
домашно милениче