.

Mayitr Блек Метал Сребро ОГРАНИЧЕН Амблем Значка Налепница Автомобил Тело Страна Крило задната врата За Jeep Grand Cherokee Ремонтирам Налепница

Mayitr Блек Метал Сребро ОГРАНИЧЕН Амблем Значка Налепница Автомобил Тело Страна Крило задната врата За Jeep Grand Cherokee Ремонтирам Налепница

DEN 206.40

Пристапност
Во достапна форма


AT0019091
Answer : ___________________________ NOTE : Ефект на сликите е За повикување САМО! Ве молиме да биде предмет на нашите вистински производ.
Карактеристики :
100% сосема нов и добра квалитет
Совршен за автомобил декорација, го подобрат изгледот на вашето возило
Лесно да се инсталира, погоден за надворешни или внатрешни работи употреба
Доаѓаат со adhensive лента, само лупам и стап
Спецификација :
3 D дизајн
Направен од висок квалитет на метал, трајни
Големина : прибл. 9 x 1.3 см (L*W)
Боја : Сребро+Црна (како слика ја покажува)
Ве молиме чисти целните место, пред да се држи на тоа, не миење на автомобилот откако се инсталира за околу 2 дена.
Пакет се вклучени : 1pc x Автомобил Амблем Налепница
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-5мм грешка поради прирачник за мерење.
Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Име На Модел:
ограничен амблем
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
0cm
Модел:
Број / Писмо
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
0inch
Објектот Ширина:
1.3cm
Тип:
Други 3D Налепница
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Бренд Име:
Mayitr
Објектот Должина:
9cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
Висок квалитет на метал