.

2 парчиња ABS Хром Намали Светлината Страна Амблем Декорација на Вратите Налепница за ФОЛКСВАГЕН Голф 6 7 Scirocco Passat B6 B7 Tiguan Touran Jetta MK5 MK6

2 парчиња ABS Хром Намали Светлината Страна Амблем Декорација на Вратите Налепница за ФОЛКСВАГЕН Голф 6 7 Scirocco Passat B6 B7 Tiguan Touran Jetta MK5 MK6

366.72
DEN 334.00 -9 %

Пристапност
Во достапна форма


Главните карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
1inch
Модел:
Возилото Логото
Материјал Тип:
ABS
дизајн:
Цртан филм
Објектот Дијаметар:
1inch
Налепница Сместување:
Целото Тело
Објектот Ширина:
1inch
Објектот Висина:
1inch
Бренд Име:
carmilla