.

За ФОЛКСВАГЕН Touran Caddy Хром Крило Огледало Switch Надворешноста RearView се Прилагоди Knob Виткање Греење Функција 1TD 959 565 НА 1TD 959 565

За ФОЛКСВАГЕН Touran Caddy Хром Крило Огледало Switch Надворешноста RearView се Прилагоди Knob Виткање Греење Функција 1TD 959 565 НА 1TD 959 565

695.04
DEN 660.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Пакет Содржи : 1 X Страна Огледало Префрлате
Дел Број : 1 TD 959 565
Ве молиме Потврдете го на Делови Број Пред Купување
Fitment :
"ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2 KA, 2 KH, 2 CA, " 2 CH 2005-2016
"ФОЛКСВАГЕН" Touran 1 T1, 1 T2 ,1 T3 2005-2016
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката . Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За бесплатен превозот
Некои од земјите што ќе се користи NL пост, Шведска пост или DHL Глобалната Mail,зависи од вашата област. Ако имате други барања ве молиме контактирајте со нас.
гаранција
Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи се користи за 1 година од датумот на купување(човечки mishandling исклучени).
Реконструкцијата : целосната куповната цена помалку Превозот и Ракувањето ќе биде вратена по враќањето на објектот.

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Caddy-Година:
2011,2012
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DCOC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Фолксваген Модел:
Caddy
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2001 година
Објектот Должина:
12cm
Име На Модел:
1TD 959 565 1TD959565 1TD 959 565
Објектот Дијаметар:
2cm
Специјални Функции:
хазард копчето
Материјал Тип:
добро ABS пластика
swicth потекло :
жеџијанг
Fitment:
ФОЛКСВАГЕН Caddy 2KA, 2KH, 2CA, 2CH 2005-2016 Touran 1T1, 1T2 ,1T3 2005-2016
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
vw