.

Нов ! Пак Signa l/ Dimmer / Паркинг Светлина - Комбинација Switch За Ауди А2 А3 А4 A6 80 90 100 200 Седан 445 953 513

Нов ! Пак Signa l/ Dimmer / Паркинг Светлина - Комбинација Switch За Ауди А2 А3 А4 A6 80 90 100 200 Седан 445 953 513

1938.24
DEN 1841.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Пакет содржи : 1 x Комбинација Префрлате
Дел број : 445 953 513
Референтни информации :
А2(8 Z0) 2/00-
A3 (8 L1) 6/96-5/03
A4(Б5) 11/94-2/97
A6(C4) 6/94-2/97
A6(C5) 1/97-
ТТ 10/98-
80/90(Б3) 6/86-10/91
80/90(B4) 9/91-12/94
100(С3) 8/82-11/90
100(C4) 12/90-6/94

Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката . Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За бесплатен превозот
Некои од земјите што ќе се користи NL пост, Шведска пост или DHL Глобалната Mail,зависи од вашата област. Ако имате други барања ве молиме контактирајте со нас.
гаранција
Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи се користи за 1 година од датумот на купување(човечки mishandling исклучени).
Реконструкцијата : целосната куповната цена помалку Превозот и Ракувањето ќе биде вратена по враќањето на објектот.

Главните карактеристики

100-Година:
1991,1993,1992,1990,1994
Материјал Тип:
голема ABS Пластика
Објектот Ширина:
2cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Бренд Име:
DCOC
Специјални Функции:
no
Објектот Висина:
4cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2002 година
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Должина:
5cm
Audi Модел:
100
Објектот Дијаметар:
3.5cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Име На Модел:
445 953 513 , 445953513
swicth потекло :
жеџијанг
Fitment:
АУДИ А2 А3 А4 A6 80 90 100 200 Седан 100 ТТ
is_customized:
Yes