.

Нови Авто Дел Hight Квалитет Опасност Светлина Светилка Switch Цртичка Копчето За АУДИ А6 C5 1998 1999 2000-2004 4B0 941 509 D 4B0 941 509D

Нови Авто Дел Hight Квалитет Опасност Светлина Светилка Switch Цртичка Копчето За АУДИ А6 C5 1998 1999 2000-2004 4B0 941 509 D 4B0 941 509D

527.04
DEN 501.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Пакување детали : 1× опасност копчето префрлате
Дел број : 4 B0 941 509 D
Состојба : Нова Директно Од Фабрика
светла боја :
Крај : 10 игли Референтни информации :
1998 Audi A6 2.8 V6 АХА
1998 Aud i A6 Quattro 2.8 V6 АХА 1999-2004 Audi A6 1999-2004 Audi A6 Quattro 2001-2002 Ауди Allroad Quattro во 2002-2003 година Audi S6 2003 Ауди Allroad Quattro 2.7 V6 2003-2004 Audi RS6 2004-2005 Ауди Allroad Quattro

Главните карактеристики

Име На Модел:
4B0 941 509D, 4B0 941 509 D, 4B0941509D
Бренд Име:
DCOC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Специјални Функции:
no
Објектот Тежина:
0.45kg
Audi Модел:
A6
Година:
2003 година
Објектот Ширина:
12cm
Тип На Објект:
Прекинувачи
A6-Година:
2003,2004
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
5inch
Објектот Висина:
12cm
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Материјал Тип:
голема еден ABS
Потекло:
жеџијанг
is_customized:
Yes
Fitment:
За AUDI A6 C5 1998 1999 2000-2004
Автомобил Производител:
Audi