.

ZUCZUG Хром Електронски Страна на Прозорецот Стакло Лифт Господар Switch Копчето ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Tiguan Touran Голф MK5 MK6 Jetta MK5 5ND959857

ZUCZUG Хром Електронски Страна на Прозорецот Стакло Лифт Господар Switch Копчето ФОЛКСВАГЕН Passat B6 Tiguan Touran Голф MK5 MK6 Jetta MK5 5ND959857

1222.08
DEN 978.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма

За Автомобил модел : "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 2004-2008 "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 2008-2012 "ФОЛКСВАГЕН" Touran 2003-2010 "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK5 2006-2011 "ФОЛКСВАГЕН" Голф MK5 MK6 2004-2013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat B6 3 C 2006-2011 Производ дел број : 5 ND 959 857 5 ND 959 855 Друг Производ дел број : 5 K4-959-857 1 K4-959-857-Б 5 K4959857 1 K4 959 857 B 1 K4959857 Б 5 ND-959-855 5 ND959855 5 K0 959 855 XSH 7 L6 959 855 Б REH Пакет состав : Хром Возачот Електронски Прозорец Стакло Господар Контрола Switch Копчето 5 ND 959 857 x 1 Pcs Хром Патникот страна стакло контрола switch копчето 5 ND 959 855 x 3 Pcs За Нас : ни беше основана во 2007 година, имаме физичка продавница во Кина, член на персоналот има богатство од пракса И искуство За "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Автомобил Компоненти. Професионален технички персонал може да реши многу проблеми за вас Кина 's голема фабрика на директна продажба, оригинални производи, обезбедување на квалитет. Купувачот начин на плаќање : Обично ние прифаќа следниве начини на плаќање : со кредитна картичка; moneybook; Т / T; Western union.И Нашите Заштита дава само на плаќање начини acceped од aliexpress platfrom Купувачот Пред услуга : Почитувани купувач : Ние сме Фолксваген производители во Кина, нови оригинални производи, ве молиме да бидат сигурни да се купи. За да се исполнат барање на купувачот е нашата основна задача, Ние се надеваме да добредојдовте добредојде и нас, и Ние сме посветени да во рок од 12 часа да се даде задоволителен одговор на купувачот прашања.

Главните карактеристики

Материјал Тип:
ABS Пластика
Фолксваген Модел:
Passat
За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Passat-Година:
2006,2007,2010,2008,2011,2009
Тип На Објект:
Комбинација Се Префрлите
Бренд Име:
ZUCZUG
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CCC
Објектот Висина:
7.5cm
Објектот Дијаметар:
13.6cm
Име На Модел:
5ND 959 857 5ND 959 855
Објектот Должина:
13cm
Година:
2006-2011
Објектот Тежина:
0.15kg
Објектот Ширина:
9cm
Специјални Функции:
Хром Електронски Страна На Прозорецот Стакло Лифт Господар Switch Копчето
Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Caddy Tiguan Touran Passat B6 3C
Компатибилен Автомобил модел:
ФОЛКСВАГЕН Jetta MK5 Голф MK5 MK6
Производ Дел Број:
5ND 959 857 5ND 959 855
Друг Производ дел број:
5K4-959-857 1K4-959-857-Б 5K4959857
Дел Број:
1K4 959 857B 1K4959857 Б
ОЕМ број:
5ND-959-855 5ND959855 5K0 959 855 XSH
ОЕМ име на Производ:
5K0 959 855 XSH 7L6 959 855 Б REH
Име на производ:
Хром Електронски Страна На Прозорецот Стакло Лифт Господар Switch Копчето
Тип На Објект:
Прекинувачи