.

Нов висок Итен Ризик Предупредување Копчето Switch За ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ GTI ЗАЈАКОТ 1K0 953 509A 1K0953509A 1K0 953 509 НА

Нов висок Итен Ризик Предупредување Копчето Switch За ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ GTI ЗАЈАКОТ 1K0 953 509A 1K0953509A 1K0 953 509 НА

483.84
DEN 460.00 -5 %

Пристапност
Во достапна форма


Ние обезбедуваме намалена цена за било големо наредби. Ве молиме контактирајте со нас за детали.
Пакетот Вклучува :
1 X опасност копчето префрлате
Дел Број : 1 K0 953 509 A
Ве молиме Потврдете го на Делови Број Пред Купување
Fitment : "Фолксваген" JETTA 2006-2011 MK5 Фолксваген ГОЛФ 2007-2010 MK5 "Фолксваген" GTI 2007-2010 MK5 "Фолксваген" ЗАЈАКОТ 2006-2009
Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот.Сите предмети се проверуваат и внимателно тестирани од страна на нашиот технички оддел пред превозот. Затоа, ве молиме бидете сигурни дека не постои штета пред потпишување на пратката . Ако не е, ве молиме да го имаат снимено со курир и поднесе барање од логистика. Во случај на курир, одбива да го отворите парцела, може да одбие да го потпише.Ви благодариме за вашето разбирање и соработка!
За бесплатен превозот
Некои од земјите што ќе се користи NL пост, Шведска пост или DHL Глобалната Mail,зависи од вашата област. Ако имате други барања ве молиме контактирајте со нас.
гаранција
Ние ја гарантира производ против дефекти во материјалите и изработката под обичните потрошувачи се користи за 1 година од датумот на купување(човечки mishandling исклучени).

Главните карактеристики

За Возило Брендови/Модел:
Фолксваген
Објектот Тежина:
0.25kg
Бренд Име:
DCOC
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Ширина:
5cm
Објектот Висина:
5cm
Име На Модел:
1K0 953 509A 1K0 953 509 НА 1K0953509A
Тип На Објект:
Прекинувачи
Година:
2001 година
Голф-Година:
1999,1997,1998
Објектот Должина:
12cm
Објектот Дијаметар:
2cm
Специјални Функции:
хазард копчето
Фолксваген Модел:
Голф
Материјал Тип:
добро ABS пластика
swicth потекло :
жеџијанг
Fitment:
ЗА ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ GTI ЗАЈАКОТ
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
vw