.

Мото додатоци Помошни Осветлување Загради За Харли туринг Стрит Глајд Рамка 2006- хром

Мото додатоци Помошни Осветлување Загради За Харли туринг Стрит Глајд Рамка 2006- хром

DEN 3436.80

Пристапност
Во достапна форма


Карактеристики :
Conditon : Резервни 100% Сосема Нов
Супериорен Квалитет И Издржлив
Материјал : Висок квалитет на метал
Боја : Хром
Големина : Што Е Прикажано На Сликата
Fitment : Fitment : 2006-2016 стрит глајд FLHX 2014-2017 Стрит Глајд Посебни FLHXS 2012 Харли CVO Стрит Глајд FLHXSE3 2011 Харли CVO Стрит Глајд FLHXSE2 2010-2011 Харли Стрит Глајд Trike FLHXXX 1997-2013 Електра Глајд 1994-2017 Роуд Кинг модели.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
светилка носителот
Име На Модел:
Харли Стрит Глајд Рамка 2006-2016
Бренд Име:
LARATH