.

Пар LED H7 Адаптер Headlamp Светлата Замена на Сијалицата во Држачот за ФОЛКСВАГЕН НОВА Lavida Гран Lavida Touran Tiguan

Пар LED H7 Адаптер Headlamp Светлата Замена на Сијалицата во Држачот за ФОЛКСВАГЕН НОВА Lavida Гран Lavida Touran Tiguan

179.52
DEN 144.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Пар LED H7 Адаптер Headlamp Светлата Замена на Сијалицата во Држачот за "ФОЛКСВАГЕН" НОВА Lavida Гран Lavida Touran Tiguan
Детали
- 2 парчиња на H7 LED светлата сијалица носители/адаптери
- Одговара За "Фолксваген" НОВА Lavida Гран Lavida Touran Tiguan
- Ви овозможува да инсталирате H7 LED светлата светилки цврсто и брзо назад кон оригиналната headlamp
домување без уништување на оригиналните приклучок
- Пред да ги купите, ве молиме потврдете го вашиот халоген сијалица прскалки за да се потврди компатибилност (LED светилки
не се вклучени)
Функција
- Оваа аукција карактеристики еден пар (2 парчиња) на H7 LED сијалица конверзија адаптери за да инсталирате
резервни LED Конверзија Комплет.
- Овие H7 конверзија адаптер ќе ви овозможи да го поставите вашиот LED светлата сијалица цврсто и брзо
назад оригиналната headlamp домување без уништување на оригиналните приклучок!
- Ако не сте сигурни дали овој производ е компатибилен со вашиот возило, само pop-up хауба и
споредете го овој производ со акции headlamp штекер.
- Пред да ги купите, ве молиме потврдете го вашиот халоген сијалица прскалки за да се потврди компатибилноста
- Имајте на ум : LED светилки не се опфатени!!!
Fitment
За "Фолксваген" НОВА Lavida Гран Lavida Touran Tiguan
Внимание
Нашите светилки може да не биде само на располагање на автомобил видови на компатибилност листа, ве молиме проверете ја сијалицата
типот на вашето возило да ви помогне да купат точниот модел, ви благодариме.
Пакет се вклучени
2x H7 LED Светлата Адаптери Носители (LED светилки не се вклучени)
Нашите предности
Нашата фабрика е професионална производител на led осветлување кое се наоѓа во провинцијата Guang Dong. Ние
има стотици предмети доведоа автомобил светла. Ако ви треба нашиот каталог, ве молиме контактирајте ме. Многу благодарам!
1) Фабриката и цената :
Ние се вистински професионални производителот со 6years од 2007 година, ние секогаш се постојан добавувач на
некои Кинески трговското друштво.

Главните карактеристики

Име На Модел:
За H7
Бренд Име:
SAARMAT
Тип На Објект:
светилка носителот