.

HochiTech Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен комплет daytiem работи светлина светилки drl за Ауди S8 2th 2002-2009

HochiTech Ултра светла SMD бела LED ангел очи 2000LM 12V ореол прстен комплет daytiem работи светлина светилки drl за Ауди S8 2th 2002-2009

2160.00
DEN 1706.00 -21 %

Пристапност
Во достапна форма


Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница
Ние гарантираме за да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производот.
Среќен ден.
Не двоумете се да контактирате со нас ако има нешто што можам да ви помогнат.
Добра вест :
Драги пријателе ,Само да ги купите овој производ, вие ќе добиете 1set "алуминиумско тркало на автомобилот воздух капи , испрати го запре имено, ве молиме да не ја пропуштајте оваа можност!
Ние може да го направи секое возило за вас, со нашите големи залихи на прстен големини. Контактирајте со нас за информации.
Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил светла е исто како слика. ви благодариме.
Спецификации : 1,со Врвен квалитет СМД 3528 супер осветленост LED 2,Може да се користи за автомобил светла-маркер-ангел очи 3,Вкупно 4 парчиња прстени за двете ниски зрак и висок зрак; 4,агресивна, но чисти & стилски LED светла. Тоа е совршен за вашата Bimmer ако сте го купиле овој стандард основниот пакет, но сакате да го надградите вашиот автомобил на повеќе луксузен изглед.
Функција : 1.Грешка слободни и без радио пречки; 2.Светлината е заштита на животната средина и заштеда на енергија 3.Светлината температурата е ниска 4.Добри вибрации отпор и стабилна емитуваат
Инсталација Совети : 1.Оваа инсталација бараат да се пече и се отвори светлата светилки 2.

Главните карактеристики

Бренд Име:
HochiTech
Audi Модел:
S8
Материјал Тип:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Специјални Функции:
дневна светлина и декорација
S8-Година:
2009,2008,2003,2007,2002
Објектот Дијаметар:
0cm
Име На Модел:
за Audi S8 Втората генерација 2002-2009
Тип На Објект:
Ден Светлина
За Возило Брендови/Модел:
Audi
Објектот Тежина:
0.5kg
боја:
6000K белата
Тип На Објект:
SMD ангел очи
Lumens:
2000lm