.

столче покрие седиште опфаќа за Toyota rav 4 rav4 prius 20 30 fortuner 2017 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

столче покрие седиште опфаќа за Toyota rav 4 rav4 prius 20 30 fortuner 2017 2015 2014 2013 2012 2011 2010 2009 2008 2007

3199.68
DEN 2880.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Земја на Потекло : произведено во Кина е Применливо модели : погоден за сите автомобили, џип, ги собереш на автомобил, со независна потпирачи за глава камион. Карактеристики : 1. Материјал од мрежа и сунѓерот синтеза, удобно и да дише. 2. Лесно да се инсталира, може да се заврши дома, не треба професионално искуство. содржи : вкупно 11 парчиња 4 за седиште главата ограничувања, 2 за предните седишта, 1 за задните седишта, 1 за reat места backrest, 1 е управувачот маска, 2 за појаси.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
Објектот Тежина:
1.5kg
Mfg Серија Број:
за 5 седиште маска
сет парче:
5
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони