.

столче покрие седиште опфаќа за byd f3 g3 g6 l3 s6 2011 2010 2009 2008 заштитник перница универзална додатоци

столче покрие седиште опфаќа за byd f3 g3 g6 l3 s6 2011 2010 2009 2008 заштитник перница универзална додатоци

3199.68
DEN 2880.00 -10 %

Пристапност
Во достапна форма


Земја на Потекло : произведено во Кина е Применливо модели : погоден за сите автомобили, џип, ги собереш на автомобил, со независна потпирачи за глава камион. Карактеристики : 1. Материјал од мрежа и сунѓерот синтеза, удобно и да дише. 2. Лесно да се инсталира, може да се заврши дома, не треба професионално искуство. содржи : вкупно 11 парчиња 4 за седиште главата ограничувања, 2 за предните седишта, 1 за задните седишта, 1 за reat места backrest, 1 е управувачот маска, 2 за појаси.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
LCRTDS
Објектот Тежина:
1.5kg
Mfg Серија Број:
за 5 седиште маска
сет парче:
5
Материјал Тип:
Собираат Платно
Применливи Сезона:
Четири Сезони