.

AutoDecorun Обичај се вклопуваат седиште покритие за infiniti JX35 додатоци СТП кожни седишта опфаќа автомобили седиште перница поддржува потпирачи за глава 2013

AutoDecorun Обичај се вклопуваат седиште покритие за infiniti JX35 додатоци СТП кожни седишта опфаќа автомобили седиште перница поддржува потпирачи за глава 2013

38352.00
DEN 19943.00 -48 %

Пристапност
Во достапна форма


Материјал : Висина на Квалитетот на СТП Кожа ( Leatherette) & Сунѓерот & Не-Плетени Ткаенини Т hree Композитни Слоеви .
Посебни F eatures : Карактеристики на СТП Кожа столче Покрие Сет : Soft & Удобно , Дише абсорбента ,
добро за здравјето. топло во зима и во лето кул.
Материјали се Направени од Издржлив & Удобно Дише Faux Кожа Лесно да се Избрише Чисти, се исуши .
Големина : Кориснички услуги како верзија во нашите опис и точно одговара .
Функција : Помага да се Заштити Убаво Седиште или Скријат во еден Стар Еден .
Воздушни перници : седиштето опфаќа им овозможи на воздушни перници за да се распоредат слободно.
Бруто тежина : 7.5-8.5 КИЛОГРАМИ за 7 Седишта .
Пакетот вклучува : 22 КОМПЈУТЕРИ/set за 7 Седишта ( 2 ПАРЧИЊА потпирачи за глава како подарок перница ).
Испорака Метод : EMS
Пакет големина : 58*52*28 CM
Забелешка : Без Професионална Инсталација Потребни : Овие седиште опфаќа се дизајнирани за да биде лесно да се инсталира.
Ве потсетам : Ова е прилагодена столче опфаќа , само да се стави на и за покривање на седиштата во автомобил ,без отстраниле оригиналниот места.
Овие седиште опфаќа покрие целата предната површина на седишта и горниот место на задната површина за полесен за инсталација.
Ве потсетам : Како да се направи цел на обичај се вклопуваат столче Опфаќа за Infiniti JX35 2013 Година ?
Се прилагодите одговара столче опфаќа е строго работа и комплицирана работа , pls прочитајте ги упатствата подолу пред да се направи нарачка.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Објектот Висина:
58cm
Бренд Име:
AutoDecorun
Mfg Серија Број:
Прилагодување автомобил внатрешни додатоци
Објектот Тежина:
7.2kg
Специјални Функции:
Заштитете го вашиот автомобил седишта и лесно чистење
Објектот Ширина:
52cm
Материјал Тип:
PU
Објектот Должина:
156cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
сет парче:
>10
Специјална Изработка:
Обичај се вклопуваат leatherette столче покрие Поставува
Е Прилагодена:
Yes
Посебна Карактеристика:
Совршено да се Вклопи со Вашата оригинална Автомобил Седишта
Бои:
Црна/Сива/Brown/Беж/Црвени како покаже
Автомобил Стил:
Кориснички Услуги за Автомобил Седиште Перница Маска
функција 1:
Водоотпорен & Направи Вашиот Автомобил Места поубаво
Карактеристика 2:
Столче заштитник и Лесно да Рати
Седиштето Покрие Тип:
Заштитна & Совршено се вклопуваат во оригиналниот автомобил седишта
Материјал Тип 2:
СТП Кожа & Сунѓерот & Ткаенина
Автомобил Направи:
Обичај се вклопуваат седиште покрие & поддржува за Infiniti JX35 2013 Година