.

Столче Задниот Капак за Заштита од Деца Бебе Корне Авто Места Опфаќа Штитници за Заштита од Кал Нечистотија Внатрешни работи Додаток

Столче Задниот Капак за Заштита од Деца Бебе Корне Авто Места Опфаќа Штитници за Заштита од Кал Нечистотија Внатрешни работи Додаток

416.16
DEN 333.00 -20 %

Пристапност
Во достапна форма


Функција : 100% сосема нов и висок квалитет. Совршено дизајнирани за да одговара на повеќето возила Направени со највисоки стандарди за квалитет, безбедност и сигурност Нема да ја изгребат вашето возило седишта Многу лесно да се задржи чиста по мерка на Детето Држи mucky дамки, spills и scuff знаци исклучите вашиот места трајно Одлична за одржување на вашиот седиште чисти
Спецификација : Материјал : 600 D Оксфорд крпа Големина : 45см*58cm Боја : Црна
Пакет се вклучени : 1 x столче Задниот Поклопец
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7.

Главните карактеристики

Тип На Објект:
Седиштето Опфаќа & Поддржува
Бренд Име:
sikeo
сет парче:
1
Материјал Тип:
Оксфорд ткаенина
Објектот Тежина:
139g
Објектот Ширина:
45cm
Специјални Функции:
Заштита од Деца Бебе Корне
Објектот Должина:
58cm
Применливи Сезона:
Четири Сезони
Модел:
12808
Материјал Тип:
600D Оксфорд Ткаенина